Strona główna » Sport » Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców – zdjęcia

Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców – zdjęcia

Przez dwa dni (18-19 marca) Szkoła Podstawowa Nr 5 w Bochni gościła przedstawicieli szkół gimnazjalnych Powiatu Bocheńskiego, którzy spotkali się na Zawodach Powiatowych w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców, rozgrywanych w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej.

•    Gimnazjum Nowy Wiśnicz
W sumie w zawodach wystartowało 8 drużyn dziewcząt i 15 drużyn chłopców gdzie każda drużyna składała się z dwóch zawodników/zawodniczek + 1 rezerwowy.

Po kilkugodzinnych zmaganiach wyłoniono po dwie drużyny zwycięski w obu kategoriach, które reprezentować będą Powiat Bocheński na Zawodach Rejonowych, które odbędą się w dniach 24-25 marca 2015r w Koźmicach Wielkich k/Wieliczki.

W kategorii dziewcząt najlepsza drużyną tych rozgrywek został zespół z Gimnazjum w Łapanowie, miejsce II zajęły dziewczęta z Gimnazjum w Rzezawie.

W kategorii chłopców I miejsce wywalczyli zawodnicy Gimnazjum w Sobolowie a na miejscu II uplasowali się chłopcy Gimnazjum w Rzezawie.

Na zakończenie zawodów zdobywcy miejsc I – III otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni w sobotę 13 stycznia wzięli udział w XII Turnieju Judo Dzieci ...