Strona główna » Wydarzenia » Podpisano umowę z wykonawcą na budowę Strażnicy

Podpisano umowę z wykonawcą na budowę Strażnicy

10. października 2013 r. w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie została podpisana umowa na roboty budowlane inwestycji pn. „Rozbudowa i przebudowa budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bochni”.

Umowa została podpisana między Małopolskim Komendantem Wojewódzkim Państwowej Straży Pożarnej a  firmą  Budownictwo i Nieruchomości Broszkiewicz. Podpisane tego aktu rozpoczyna inwestycję, której koniec zaplanowany jest na rok 2017. Koszt inwestycji wyniesie 10,5 mln zł.

Zobacz także

Konrad Buś najlepszy w XXII Szachowym Memoriale dr. Arłamowskiego

XXII Memoriał Szachowy im. dr. Edwarda Arłamowskiego jak co roku towarzyszył obchodom Dni Bochni. 14 czerwca, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code