Strona główna » Wydarzenia » Otwarto przejście pod torami

Otwarto przejście pod torami

Po kilku miesiącach prac budowlanych na wiadukcie kolejowym w ciągu ul. Wodociągowej, ponownie otwarto (wyłącznie dla ruchu pieszych) przejście pod wiaduktem.

Ułatwi to zapewne możliwość przemieszczania się pomiędzy południową a północną częścią Bochni.

Zobacz także

Włamał się do domu i okradał posesje. 57-latek zatrzymany przez policjantów z Brzeska

Policjanci z Brzeska zatrzymali 57-letniego mieszkańca gminy Czchów, podejrzanego o włamanie do jednego z domów ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code