Strona główna » Sport » Nasi trampkarze zremisowali z Wisłą

Nasi trampkarze zremisowali z Wisłą

W minioną sobotę w Bochni nasi trampkarze zmierzyli się z krakowską Wisłą. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2 (0:0).

Pierwsza połowa trampkarzy to dobra gra obu drużyn, choć optyczną przewagę posiadali goście, którzy stworzyli sobie jedną groźną sytuację, jednak na posterunku był Biernat. Po przerwie gra zrobiła się bardziej otwarta, a licznie zgromadzeni kibice oglądali piękne bramki. Wynik spotkania otworzył Czerwiński, który dobrą wrzutkę Juszczaka wykończył strzałem głową. Wisła odpowiedziała bardzo szybko, a zarazem bardzo efektownie. Najładniejszą bramkę meczu strzelił zawodnik gości z rzutu wolnego z 30 metrów, uderzając nad murem w samo okienko. Podrażnieni gospodarze odpowiedzieli 5 minut później, kiedy to podanie z głębi pola na bramkę w sytuacji sam na sam zamienił Tabor. Wisła dążyła do wyrównania i osiągnęła swój cel w 66. minucie po centrze z rzutu rożnego. Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem, a zawodnicy obu drużyn pokazali się z bardzo dobrej strony – podaje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

53. minuta: Czerwiński asysta Juszczak
55. minuta: Wisła (rzut wolny)
60. minuta: Tabor asysta Juszczak
66. minuta: Wisła

MOSiR: Biernat – Czerwiński, Palej, Domagała, Nagrodzki (54 min. Matlęga), Matras, Juszczak, Chlebek, Kocot (10 min. Burkowicz), Tabor, Francuz (38 min. Palonek).

9 drużyn wzięło udział w I Powiatowym Turnieju Piłki Halowej jednostek ochrony przeciwpożarowej o Puchar Starosty bocheńskiego Adama ...