Strona główna » Sport » Nasi trampkarze ulegli tarnowskiej Unii

Nasi trampkarze ulegli tarnowskiej Unii

W wyjazdowym meczu małopolskiej ligi trampkarzy MOSiR Bochnia przegrał z tarnowską Unią 2:1 (1:0).

Spotkanie miało wyrównany przebieg i charakteryzowało się bardzo słabą skutecznością, zwłaszcza gości. Zawodnicy MOSiR-u nie wykorzystali 2 dobrych okazji. Z biegiem czasu mecz się wyrównał i w 22. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Po 6 minutach wyrównał Tabor, który popisał się przepięknym uderzeniem w samo okienko bramki młodych jaskółek i do przerwy był remis. Po przerwie gra toczyła się pod obiema bramkami, jednak brakowało wykończenia. Wynik meczu ustalił w 59. minucie bardzo ładnym uderzeniem z wolnego zawodnik Unii. MOSiR dążył do wyrównania, jednak po raz kolejny nie wykorzystywał swoich dogodnych sytuacji – podaje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

22. minuta: Unia.

28. minuta: Tabor.

59. minuta: Unia.

Żółtka kartka: 30 minuta – Juszczak.

MOSiR: Biernat- Nagrodzki, Domagała, Palej, Czerwiński, Chlebek, Juszczak, Matras, Majewski (36’ Burkowicz), Palonek (58 min. Kamieniecki),Tabor.

9 drużyn wzięło udział w I Powiatowym Turnieju Piłki Halowej jednostek ochrony przeciwpożarowej o Puchar Starosty bocheńskiego Adama ...