Strona główna » Sport » Nasi trampkarze pokonali Olesno

Nasi trampkarze pokonali Olesno

W środowym (8 października) zaległym meczu trampkarzy, rozgrywanym w ramach I okręgowej ligi, zespół MOSiR Bochnia pokonał Olesno 7:1.

Mecz bardzo dobrze ułożył się dla młodych bochnian, którzy po 12 minutach prowadzili 2:0, a na przerwę schodzili z 4-bramkową przewagą. W drugiej połowie MOSiR stwarzał groźne sytuacje na polu przeciwnika, w wyniku których 3 razy piłka znalazła drogę do bramki. Goście nastawieni na kontrę w 45. minucie zdobyli honorowego gola. Trampkarze MOSiR-u rozegrali bardzo dobre spotkanie. Dzięki tej wygranej wyprzedzili Olesno w tabeli i wskoczyli na 3 miejsce. Na pochwałę zasługuje cała drużyna, a w szczególności kapitan Matlęga, który w ważnym meczu zdobył 5 bramek oraz miał jedną asystę. Ozdobą spotkania była 6 bramka, kiedy to dośrodkowanie Kamienieckiego z rzutu rożnego wykończył strzałem z przewrotki Matlęga – relacjonuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

– 62. min. – 6:1 – Matlęga asysta Kamieniecki,

– 65. min. – 7:1 – Matlęga asysta Kamieniecki (rzut rożny).

MOSiR Bochnię reprezentowali: Smoleń, Nagrodzki, Korta, Kocot (Mach), Paweł Matras (Majewski), Matlęga, Kamieniecki, Piotr Matras (Wiercioch), Burkowicz (Bartosz Tacik), Palonek, Gumuła (Burek).

Trenerem zespołu jest Janusz Piątek.

Przed drużyną kolejne spotkanie. W sobotę, 11 października, o godz. 10.00 nasi chłopcy rozegrają mecz z Iskrą Tarnów. Odbędzie się on na stadionie przy ul. Parkowej w Bochni.

9 drużyn wzięło udział w I Powiatowym Turnieju Piłki Halowej jednostek ochrony przeciwpożarowej o Puchar Starosty bocheńskiego Adama ...