Strona główna » Sport » Na naszych siatkarzy nie ma mocnych – kolejna wygrana Contimax-u MOSiR Bochnia

Na naszych siatkarzy nie ma mocnych – kolejna wygrana Contimax-u MOSiR Bochnia

Dzisiaj, 1 lutego, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni siatkarze Contimax-u MOSiR Bochnia pokonali TSV Mansard Sanok. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla gospodarzy.

Pierwszy set podopieczni Roberta Banaszaka wygrali 25:19, w drugim ulegli rywalowi 21:25, w trzecim zwyciężyli 25:18 po zdobyciu punktu przez Szymona Ściślaka. Z kolei w czwartym secie nasi siatkarze znowu okazali się silniejsi od gości, pokonując TSV Mansard Sanok 25:20 i wygrywając tym samym cały mecz 3:1.

Contimax MOSiR Bochnia wystąpił w składzie: Julian Mituniewicz, Michał Nieckarz, Maciej Żeleźnik, Jakub Czubiński, Roman Kącki, Szymon Ściślak, Dawid Małysza (libero),  Jakub Habel, Rafał Madej.

Skład TSV Mansard: Piotr Wesołowski, Piotr Kochan, Marcin Chmiela, Mateusz Gorzewski, Przemysław Chudziak, Jan Włodarczyk, Piotr Sokołowski (libero), Michał Środa, Grzegorz Mańko, Rafał Golonka, Bogusław Hnat.

1. kolejka II fazy w grupie VI o miejsca 6-9 – 01.02.2014
Gospodarz Gość Wynik Wyniki poszczególnych setów
Contimax MOSiR Bochnia Mansard Sanok 3:1 25:19, 21:25, 25:18, 25:20
MKS Andrychów STS Skarżysko-Kamienna 3:1 21:25, 25:16, 25:20, 25:16
Tabela
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Sety Małe pkt.
1. Contimax MOSiR Bochnia 1 12 3:1 96:82
2. MKS Andrychów 1 9 3:1 96:77
3. STS Skarżysko-Kamienna 1 3 1:3 77:96
4. TSV Mansard Sanok 1 0 1:3 82:96

KOLEJNE SPOTKANIA
Dwa kolejne mecze I rundy II fazy rozegrane zostaną na wyjeździe: 8 lutego Contimax MOSiR Bochnia spotka się z  MKS Andrychowem, a 22 lutego z zespołem STS Skarżysko Kamienna.
II rundę II fazy rozgrywek rozpoczniemy 8 marca również wyjazdem, tym razem do Sanoka.
W Bochni będziemy mogli kibicować naszym dopiero w połowie marca – 15-ego gościć będziemy Andrychów.

9 drużyn wzięło udział w I Powiatowym Turnieju Piłki Halowej jednostek ochrony przeciwpożarowej o Puchar Starosty bocheńskiego Adama ...