Strona główna » Z regionu » Moto Legendy PRL zjechały do Nowego Wiśnicza – galeria zdjęć

Moto Legendy PRL zjechały do Nowego Wiśnicza – galeria zdjęć

W minioną sobotę, 13 września, na wiśnickim rynku odbył się V Ogólnopolski Zlot Pojazdów Moto Legendy PRL – nie lada gratka dla użytkowników oraz sympatyków polskiej motoryzacji z okresu PRL, a także innych pojazdów, które poruszały się po polskich szosach.

fot.: UM Nowy Wiśnicz

Zobacz także

Nowoczesne kojce oraz wybiegi dla psów służbowych w KPP Brzesko

Nowa siedziba Komendy Powiatowej w Brzesku to nie tylko nowoczesne miejsce pracy policjantów i obsługi ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code