Strona główna » Sport » Małopolska liga: Przegrana naszych szczypiornistów

Małopolska liga: Przegrana naszych szczypiornistów

6 i 7 grudnia odbyły się mecze w ramach małopolskiej ligi. Mimo zaciętej walki, nasi piłkarze ręczni przegrali spotkania: juniorzy młodsi z UKS Czwórka Libiąż oraz młodzicy z UMKS PMOS Chrzanów.

Jeszcze w pierwszej połowie sobotniego meczu juniorów młodszych MOSiR II Bochnia & UKS Czwórka Libiąż mieliśmy nadzieję na odrobienie strat. Na przerwę schodziliśmy bowiem z niewielką różnicą bramkową 12:16. Nadzieje niestety okazały się płonne. Mimo dobrej postawy wychowanków Piotra Bińczyckiego to jednak libiążanie powiększali przewagę i ostatecznie zwyciężyli – relacjonuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

MOSiR II Bochnia & UKS Czwórka Libiąż 27:39 (12:16)

Bochnię reprezentowali i bramki zdobyli: Hubert Hamuda, Sebastian Dziedzic 4, Paweł Piwowarski, Kacper Łoziński, Kacper Bieniek, Paweł Waśniowski 9, Maciej Kurtyka, Tomasz Seredyński 6, Michał Mijalny 7, Andrzej Górecki, Mateusz Leszcz, Dominik Surma 1.

Dużą rozbieżność między ilością zdobytych bramek i to na naszą niekorzyść odnotowaliśmy w meczu młodzików MOSiR II Bochnia & UMKS PMOS Chrzanów. Już po pierwszej połowie wynik był zastanawiający (5:21), a po zakończeniu spotkania porażający (13:39). Mimo tego trener bochnian Łukasz Gicala mówi, iż było to bardzo dobre spotkanie i nasi chłopcy grali na poziomie, na jaki mogli sobie pozwolić z bardzo trudnym przeciwnikiem – podaje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

MOSiR II Bochnia & UMKS PMOS Chrzanów 13:39 (5:21)

Skład drużyny młodzików MOSiR II Bochnia: Krzysztof Korta, Wiktor Spyrka, Paweł Makowiecki 6, Kamil Liszkiewicz 3, Kamil Drzazga, Rafał Góral 1, Jakub Jewuła 1, Maciej Woda 2, Maciej Grech, Jakub Fortuna.

Drużyna juniorów młodszych MOSiR II Bochnia 13 grudnia rozegra wyjazdowe spotkanie z SKS Kusym Kraków. Drugi zespół młodzików wyjeżdża natomiast dzień później na mecz do Libiąża.

9 drużyn wzięło udział w I Powiatowym Turnieju Piłki Halowej jednostek ochrony przeciwpożarowej o Puchar Starosty bocheńskiego Adama ...