Strona główna » Sport » Koszykarki MOSiR Bochnia pokonały Gorce Nowy Targ

Koszykarki MOSiR Bochnia pokonały Gorce Nowy Targ

W sobotę 23 lutego w hali sportowej PSP nr 4/II LO w Bochni odbył się kolejny mecz małopolskiej ligi kadetek, w którym koszykarki MOSiR Bochnia podejmowały zespół KS Gorce Nowy Targ. Mecz skończył się wynikiem MOSiR Bochnia – KS Gorce Nowy Targ 82:45 (w kwartach I 21:17, II 15:9, III 25:12, IV 21:7)

To najlepsze spotkanie, jakie rozegrały w tym sezonie nasze koszykarki – podkreśla trener drużyny Witold Jodłowski.Poprawnie w obronie, bardzo dobrze w ataku, na wysokim poziomie skuteczności rzutowej.- dodał. Dwie pierwsze kwarty były wyrównane
z niewielką przewagą koszykarek z Bochni. W kwartach III i IV już widać było jego zdecydowaną przewagę. Finalnie, Bochnianki odniosły zwycięstwo różnicą 37 punktów!

Punkty dla MOSiR-u zdobyły: Anna Marczyk 24, Dominika Dziwota 16, Edyta Migdał 10, Karolina Brzegowa 8, Katarzyna Jawień 7, Magdalena Żelichowska 6, Justyna Bajda 4, Natalia Mazur 3, Dominika Dziadoń 2, Natalia Zaleńska 2.
Grały, ale punktów nie zdobyły: Karolina Bojan, Gabriela Śliwczyńska.
Z powodu kontuzji w dalszym ciągu nie grała Agnieszka Lekka. Z powodu choroby: Joanna Piwowarczyk i Kamila Gajek.

– Bardzo udany debiut w starszej kategorii wiekowej zaliczyły młodsze koszykarki naszej sekcji: Dominika Dziadoń i Natalia Mazur
– podkreśla trener.

Trenerami zespołu są: Witold Jodłowski i Piotr Lizak.

(inf. prasowa)

Zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni w sobotę 13 stycznia wzięli udział w XII Turnieju Judo Dzieci ...