Strona główna » Z regionu » Konkurs o Janie Pawle II w Nowym Wiśniczu rozstrzygnięty

Konkurs o Janie Pawle II w Nowym Wiśniczu rozstrzygnięty

W piątek, 25 kwietnia, zostali nagrodzeni uczestnicy konkursu “Via Sancta, czyli Święta Droga. Moja refleksja o dziedzictwie Jana Pawła II na tle ścieżki edukacyjnej”, którego celem było m.in. upamiętnienie wydarzenia kanonizacji papieża Polaka poprzez twórczość artystyczną. W każdej kategorii laureaci otrzymali nagrody i wyróżnienia, a wszyscy – pamiątkowe dyplomy.

Lista laureatów:

A. Plastyka:

I. Przedszkola:
– I. miejsce: Filip Stadnicki, Nikodem Tokarczyk;
– II. miejsce: Mateusz Misiek, Natalia Krostos, Zuzanna Salwa;
– III. miejsce: Bartłomiej Bienias, Nikola Kuc;
– wyróżnienia: Michał Wojewoda, Zofia Cholewa, Przedszkole Samorządowe w Nowym Wiśniczu, oddział w Muchówce.

II. Szkoły podstawowe, klasy I-III:
– I. miejsce: Emilia Cholewa;
– II. miejsce: Roksana Banaś;
– III. miejsce: Izabela Trzósło;
– wyróżnienia: Monika Kita (Zespół Szkół w Królówce), Maksymilian Paduch (Zespół Szkół w Królówce), Lena Polek (Zespół Szkół w Królówce), Justyna Markowska (Zespół Szkół w Starym Wiśniczu), Klasa II w Zespole Szkół w Nowym Wiśniczu.

III. Szkoły podstawowe, klasy IV-VI:
– I. miejsce: Marzena Kokoszka, Weronika Put, Julia Chrzan;
– II. miejsce: Katarzyna Brzegowy;
– III. miejsce: Karol Trzeciak;
– wyróżnienia: Krzysztof Filipek, Ewelina Bereta, Kacper Kaczmarczyk.

IV. Gimnazja:
– I. miejsce: Wiktoria Dubiel;
– II. miejsce: Angelika Gos;
– III. miejsce: Karolina Nalepka.

B. Foto:

I. Szkoły podstawowe:
– I. miejsce: Wiktoria Wyrwa.

II. Gimnazja:
– I. miejsce: Krzysztof Kokoszka;
– II. miejsce: Angelika Gos.

III. Szkoły średnie:
– I. miejsce: Łukasz Jarosz.

C. Film:
– I. miejsce: Klasa VI;
– wyróżnienia: Norbert Klejdys i Kamil Cabała, Bartłomiej Sułek i Janusz Robak.

D. Muzyka:
– I. miejsce: „W Bożym Tonie”;
– III. miejsce: Szymon Frankowicz;
– wyróżnienia: Jakub i Maciej Adamczyk, „Królewskie Słowiki”, Aniela Oświęcimka.

E. Proza:

I. Szkoły podstawowe:
– I. miejsce: Joanna Brzegowa;
– II. miejsce: Kacper Krzywda;
– III. miejsce: Kamila Kruszyna;
– wyróżnienie: Gabriela Mucha.

II. Gimnazja:
– I. miejsce: Beata Brydniak;
– II. miejsce: Jakub Kokoszka;
– III. miejsce: Aleksandra Rak.

F. Poezja:

I. Szkoły podstawowe:
– I. miejsce: Katarzyna Pilch;
– II. miejsce: Weronika Put;
– III. miejsce: Gabriela Białka;
– wyróżnienia: Mariusz Mazanek, Ola Drożdż.

II. Gimnazjum:
– I. miejsce: Adrianna Cholewa;
– II. miejsce: Karolina Dymura;
– III. miejsce: Natalia Panna;
– wyróżnienia: Tomasz Ochel, Aleksandra Kapcia.

III. Dorośli:
– Krystyna Twardosz.

Czytaj również:
Trwa nabór prac do konkursu o Janie Pawle II.

Zobacz także

Brzescy policjanci zabezpieczyli nielegalne automaty do gier

Funkcjonariusze Wydziału Do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Brzesku wspólnie z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Tarnowie ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code