Strona główna » Sport » J&A Hydraulik Bochnia zwycięzcą turnieju J&A Hydraulik Futsal Cup

J&A Hydraulik Bochnia zwycięzcą turnieju J&A Hydraulik Futsal Cup

W meczu finałowym  J&A Hydraulik Bochnia pewnie pokonał  Borys Autokomis Będzin w stosunku 3:0, nie pozostawiając jednocześnie wątpliwości, która drużyna była na turnieju najlepsza.

Droga do finału nie była jednak usłana różami. W emocjonującym meczu półfinałowym dopiero w karnych drużyna J&A Hydraulik pokonała tarnowską Panoramę GSM. W drugim półfinale bliscy zwycięstwa byli zawodnicy Stalproduktu, jednak dla nich, loteria rzutów karnych z Borys Autokomis Będzin, okazała się pechowa. W walce o trzecie miejsce zmęczeni zawodnicy Stalproduktu pokazali jednak klasę i zwyciężyli Panoramę GSM 3:1.
Co prawda bocheński finał nie doszedł do skutku, niemniej ostatnia potyczka turnieju, przyniosła wiele emocji. Drużyna J&A Hydraulik nie pozostawiła jednak wątpliwości, że w turnieju jest lepsza od pozostałych 29 drużyn, biorących w nim udział. Na zakończenie turnieju odznaczono zwycięzców medalami, wręczono puchary i symboliczne czeki. A w swoich wypowiedziach organizatorzy, oprócz podziękowań, podkreślali przede wszystkim dobrą atmosferę, która towarzyszyła zawodom, i zwracali uwagę, że najważniejsza podczas turnieju była dobra zabawa.

Najlepszy bramkarz turnieju- Marcin Krawczyk – Panorama GSM Tarnów

Rok przed 100-leciem istnienia Bocheńskiego Klubu Sportowego do sieci trafia dokument zrealizowany przy okazji wystawy z okazji 95-lecia ...