Strona główna » Z regionu » Brzesko: W weekend na autostradzie A4 doszło do wypadku oraz kolizji

Brzesko: W weekend na autostradzie A4 doszło do wypadku oraz kolizji

W dniu 18 lipca 2015 roku w godzinach popołudniowych do Stanowiska Kierowania KP PSP w Brzesku wpłynęła informacja o wypadku drogowym na Autostradzie A4. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy Honda Accord, podróżujący pojazdem nie odnieśli obrażeń.

Do kolejnego zdarzenia na A4 doszło po północy. Tym razem uszkodzony został Fiat Stilo. Kierujący pojazdem mężczyzna po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego pozostał na miejscu wypadku. Skutki obydwóch zdarzeń usuwane były w sumie przez 4 zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Brzesku oraz jeden z OSP KSRG Szczepanów.

fot.: KP PSP w Brzesku

Zobacz także

Policjanci z Brzeska zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który poruszał się skradzionym samochodem

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Brzesku zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który prowadził samochód dostawczy mając blisko ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code