Strona główna » Sport » Brąz koszykarek w Nidzicy

Brąz koszykarek w Nidzicy

W dniach 16-18.10.2015r. koszykarki MOSiR Bochnia rocznik 2004 i młodsze uczestniczyły w III Ogólnopolskim Turnieju minikoszykówki o Puchar Krystyny Szymańskiej-Lary COPERNIK CUP 2014.

W turnieju uczestniczyło 10 zespołów rocznika 2004 podzielonych na dwie grupy.
GRUPA A

UKS Jedynka Nidzica
MKK Siedlce
TK AKCES Głowno
MOSiR Bochnia
MKS Flesz 63 Bydgoszcz

GRUPA B
MKK Siedlce II
UKS JAR Elblą
AZS UMCŚ Lublin
SP 301 Warszawa
UKS 7 Sopot

WYNIKI MECZY GRUPOWYCH MOSiR-u
UKS Jedynka Nidzica & MOSiR Bochnia 18:11

Porażka z gospodarzem turnieju, bardzo dobrą drużyną z Nidzicy, jak się potem okazało zwycięzca turnieju. –Zdecydowanie słaby mecz, w którym nic nie wyszło – skwitował spotkanie trener bocheńskiego zespołu Witold Jodłowski.

MOSiR Bochnia & MKK Siedlce 31:6
Nasze dziewczyny przebudziły się i zaczęły grać, przeciwnik słabszy.

MKS Flesz 63 Bydgoszcz & MOSiR Bochnia 8:40

Najlepszy mecz w turnieju. -Szczególnie dobra gra w obronie – podkreśla trener.

TK Alles Głowno & MOSiR Bochnia 15:33
Mecz walki i pewne zwycięstwo.

Po zajęciu drugiego miejsca w grupie walczyliśmy o trzecie miejsce w turnieju z drużyną z Warszawy.

MOSiR Bochnia & SP 301 Warszawa 33:4
Kolejny raz bardzo dobrze zaprezentowaliśmy się przed liczną nidzicką publicznością. Bardzo dobra gra w obronie i ataku. Ani przez moment niezagrożone, pewne zwycięstwo w meczu.

Zasłużony brązowy medal i trzecie miejsce w Turnieju. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna UKS Jedynka Nidzica, pokonując w finale UKS 7 Sopot.

Bardzo dobry turniej naszych koszykarek. Rozegraliśmy 5 meczy w 3 dni, z których 4 zdecydowanie wygraliśmy. -Szkoda pierwszego meczu w turnieju z gospodarzami – mówi trener. – Dziewczęta były zmęczone po ośmiogodzinnej podróży, przespały mecz nie podejmując walki jak to zawsze czynią. Szkoda, ale okazja do rewanżu prawdopodobnie w styczniu 2016r. na turnieju Bochnia CUP.-

Indywidualne wyróżnienia w turnieju otrzymały:
MVP Turnieju Wiktoria Zając,
Najlepsza Zawodniczka Zespołu Nikola Gałek,
Najlepszy Obrońca Justyna Kural.

Na wyróżnienie i gratulacje zasługuje cały zespół w składzie: Magdalena Cabała, Emanuela Despet, Alicja Gajek, Amelia Gajek, Nikola Gałek, Gabriela Koczwara, Gabriela Kubala, Justyna Kural, Magdalena Makuch, Katarzyna Mroczek, Wiktoria Zając.

Zobacz także

To będzie wyjątkowy mecz! BKS Bochnia żegna się z kibicami na własnym stadionie

Już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 BKS HAL-MONT Bochnia w ramach 37. kolejki TEXOM ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code