Strona główna » Sport » Bocheńscy trampkarze nie do pokonania

Bocheńscy trampkarze nie do pokonania

Trampkarze MOSiR Bochnia pod opieką trenera Janusza Piątka biorą udział w rozgrywkach I tarnowskiej ligi okręgowej. W sobotę, 30 sierpnia, pokonali rezerwy Tarnovii 7:0 (1:0).

Do przerwy, pomimo olbrzymiej przewagi i wielu sytuacji, MOSiR prowadził tylko 1:0 po bramce Burkowicza. W drugiej połowie gra nie uległa zmianie. MOSiR przeważał jednak w tej części gry, był o wiele skuteczniejszy. W odstępstwie 20 minut młodzi bochnianie strzelili 5 bramek, a przy każdej z nich swój udział miał Burkowicz. Wynik ustalił strzałem z rzutu wolnego Nagrodzki – relacjonuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Bramki: 12. minuta – Burkowicz asysta Matlęga, 41. minuta – Palonek asysta Burkowicz, 47. minuta – Burkowicz, 50. minuta – Burkowicz asysta Kamieniecki, 54. minuta – Burkowicz asysta Palonek, 55. minuta – Palonek asysta Burkowicz, 67. minuta – Nagrodzki (rzut wolny).

MOSiR: Smoleń (36. minuta – Tacik Hubert) – Matras Paweł (44. minuta – Mach), Korta, Szot, Nagrodzki, Matlęga (50. minuta – Dudziak), Matras Paweł (48. minuta – Pałkowski), Kamieniecki, Burkowicz, Burek (36. minuta – Augustyn), Palonek (50. minuta – Tacik Bartłomiej).

W środę, 3 września, o godz. 15.30 nasi piłkarze rozegrają mecz z Termalicą Nieciecza, a w piątek o godz. 17.30 z pierwszą drużyną Tarnovii. Spotkania będą miały miejsce na stadionie w Bochni.

REMIS MŁODZIKÓW

Również młodzicy zmierzyli się w sobotę w ramach I tarnowskiej ligi z Tarnovią II Tarnów, z którą zremisowali 1:1.  Natomiast w najbliższą sobotę, 6 września, nasi chłopcy kolejny mecz pod opieką trenera Mateusza Fortuny rozegrają u siebie (na stadionie im. dr W. Krupy przy ul. Parkowej w Bochni). Początek spotkania o godz. 10.00 – informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

REJONOWA LIGA MŁODZIKÓW

Jutro, 2 września, swoje zmagania w rejonowej lidze rozpoczynają młodzicy, którzy pierwszy mecz rozegrają z drużyną GOSIR-NOVI. Będą ją gościć na bocheńskim stadionie przy ul. Parkowej. Początek spotkania o godz. 17.00.

Zwycięska sztafeta Niepołomice Biegają przebiegła 231 kilometrów podczas charytatywnego 24h Biegu Górskiego . Zaledwie dwa ...