W niedzielę, 10 sierpnia, już po raz ósmy na boisku klubu sportowego „Victoria” w Słomce odbyło się Święto Latawca. Miały miejsce m.in. konkurs na najładniejszy strój czarownicy i czarnoksiężnika, koncert młodzieżowego zespołu Piece of the Moon czy zabawa “pod chmurką” przy zespole Max Band. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
KBC24 Bochnia Powiat Region