Strona główna » News » Tancerki z Bochni z Laurem Talentów Małopolski – foto

Tancerki z Bochni z Laurem Talentów Małopolski – foto

20 maja odbył się wojewódzki konkurs „Talenty Małopolski 2017” w ramach XXX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych. W konkursie brali udział wszyscy laureaci eliminacji powiatowych. Na gali w Dobczycach mieli okazję zaprezentować swoje finałowe choreografie.

Bocheńska szkoła tańca Dance&Fitness House prowadzona przez Urszulę Węgrzyn i Agatę Nizioł wystawiała sporą grupę artystów: BLVCK – JAZZ, DANCE ARMY, NEW FRESH, TRIO UPADŁE ANIOŁY, DUET DOMINIKA KALICKA & KINGA SNOPEK, SOLO – HELENA KOSECKA, JULIA KAMIŃSKA.

Laur „Talentu Małopolski 2017” zdobyły tancerki duetu jazzowego: Dominika Kalicka i Kinga Snopek w choreografii Pauliny Czachor – instruktorki D&F House. Dziewczęta wyjątkowo wczuły się w stylistykę choreografii i charakter muzyki. Waleczne i pewne siebie zdominowały konkurencję swoją osobowością i techniką tańca – relacjonuje Urszula Węgrzyn.

Artyści z bocheńskiej szkoły tańca wywalczyli również wyróżnienia w swoich kategoriach. Dyplomy z wyróżnieniami powędrowały do grupy New Fresh prowadzonej przez instruktor Katarzynę Czachurską, tria Upadłe Anioły i ich instruktorki Pauliny Czachor oraz solistki Heleny Koseckiej prowadzonej przez Paulinę Czachor i Urszule Węgrzyn.

Teraz tancerze i ich nauczyciele zbierają energię do kolejnych zmagań w przyszłym sezonie tanecznym.

Zobacz także

PKP odpowiada w sprawie niedziałającej windy na stacji w Bochni. Naprawa ma potrwać do 24 sierpnia

PKP Polskie Linie Kolejowe przekazały odpowiedź w sprawie awarii windy na stacji kolejowej w Bochni. ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code