Strona główna » Sport » Pracowity weekend piłkarzy nożnych

Pracowity weekend piłkarzy nożnych

Weekend 31.08-1.09 był dla piłkarzy nożnych bardzo pracowity. Rozegrali spotkania z Sandecją Nowy Sącz, Okocimskim Brzesko oraz z zawodnikami z Niecieczy. Zobaczcie, jak zakończyły się te spotkania.

MOSiR Bochnia – Sandecja 1:1 (0:1)
34’ bramka dla Sandecji
55’ Juszczak

W ramach 3 kolejki Małopolskiej Ligi Trampkarzy MOSiR Bochnia w sobotę 31.08.2013r. zremisował na swoim stadionie z Sandecją Nowy Sącz 1:1.
Początek pierwszej połowy był bardzo wyrównany, bez okazji strzeleckich dla obu drużyn. Wraz z upływem czasu  uwidaczniała się lekka przewaga silniejszych i faworyzowanych gości.  W ostatniej minucie pierwszej połowy Sandecja wykorzystała swoją szansę i w szybkim ataku po zamieszaniu w polu karnym objęła prowadzenie.
W drugiej połowie gospodarze próbowali odrobić straty i udało się to po pięknym uderzeniu Juszczaka w 55 minucie. W dalszej części meczu widoczna była lekka przewaga gości i bardzo ambitna postawa gospodarzy.
Obie drużyny miały po swojej sytuacji – mówi trener MOSiR Janusz Piątek – lecz żaden z napastników jej nie wykorzystał  i po meczu stojącym na wysokim poziomie zespoły sprawiedliwie podzieliły się punktami.
Były to niezłe zawody bochnian, którzy zrehabilitowali się za ostatnie spotkanie z AP 21, a dla zawodników z Sącza była to pierwsza strata punktów  w obecnych rozgrywkach.

Skład drużyny MOSiR: Seweryn-Kazek, Klejdysz, Korta, Czerwiński, Matlęga, Juszczak, Matras, Burkowicz, Palonek (36’ Chlebek), Tabor- Biernat, Majewski, Kocot, Palej

Okocimski Brzesko – MOSiR Bochnia 0:3 (0:1)
20′ Jakub Kleszcz, asysta Mateusz Cieśla
49′ Paweł Matras (rzut rożny)
58′ Paweł Matras, asysta Dawid Burek

W III kolejce Małopolskiej Ligi Młodzików Piłki Nożnej w sobotę 31.08.2013r. Zawodnicy MOSiR Bochnia rozegrali spotkanie z Okocimskim Brzesko.
Mecz pod dyktando młodych zawodników z Bochni, jednostronna gra zakończona pewnym zwycięstwem podopiecznych Krystiana Steca.

Skład drużyny MOSiR: Smoleń, Zwieńczak, Rachfalik, Dymura, Kleszcz, Cieśla, Matras Paweł, Burek, Stec, Brzegowy, Janas, Padowski, de Lorme, Polek.

MOSiR II – Termalica Brukbet Nieciecza 0:4 (0:0)
Bramki: 36′, 50′, 60′, 64′

W niedzielę 1 września 2013r. na własnej murawie swojej drugiej porażki doznała prowadzona przez trenera Marcina Leśniaka druga drużyna MOSiR , która w rywalizacji ze starszymi piłkarzami z Niecieczy nawiązała walkę tylko w pierwszej połowie. Po przerwie strzelali tylko goście, choć i nasi piłkarze mieli szansę na honorowe trafienie.

Skład drużyny MOSiR: Ćwik (55′ Laska), Palej, Kocot, Grzyb, Majewski, Mach(51′ Pałkowski), Nagrodzki (49′ Bożek), Lekki (55′ Szeliga), Szymonik (36′ Palonek), Mazur (36′ Machaj), Dębosz.