Strona główna » Więcej wiadomości » Otrzymali stypendia i nagrody podczas miejskich obchodów Dnia Nauczyciela – galeria zdjęć

Otrzymali stypendia i nagrody podczas miejskich obchodów Dnia Nauczyciela – galeria zdjęć

We wtorek, 14 października, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Bochni odbyły się miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Podczas nich wręczono nagrody nauczycielom oraz stypendia uczniom za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie. Uroczystość poprzedził krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów “jedynki”.

Nagrody i stypendia wręczali: Stefan Kolawiński – burmistrz Bochni i Dorota Palej-Maliszczak – dyrektor Miejskiego Zespołu Edukacji.

Lista nagrodzonych:
– Iwona Pajdak-Liszka – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1;
– Agnieszka Zielińska – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1;
– Małgorzata Mrózek – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2;
– Bożena Turek – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2;
– Maria Gałczyńska – wicedyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4;
– Kinga Wojcieszko – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4;
– Ewa Gardziel – wicedyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5;
– Dorota Grabias – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7;
– Marzena Freudenheim-Młynarska – nauczyciel Gimnazjum nr 1;
– Jadwiga Kozak – nauczyciel Gimnazjum nr 1;
– Marcin Możdżeń – nauczyciel Gimnazjum nr 1;
– Marta Michniak – nauczyciel Gimnazjum nr 2;
– Katarzyna Cieśla – dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 1;
– Bernadetta Noskowicz-Czajka – nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 2;
– Kinga Jaszczyńska-Kozak – nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 3;
– Renata Jachymczak – nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 5;
– Marzena Malaca – nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 6.

Przyznane stypendia:

A. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1:
1. Bieniek Michał.
2. Blum Agnieszka.
3. Gibała Rafał.
4. Jakieła Julia.
5. Kasperski Wojciech.
6. Witek Anna.
7. Wyrobek Aleksandra.

B. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2:
1. Karwala Piotr.
2. Pławecki Damian.
3. Pławecki Mateusz.
4. Trojan Filip.
5. Zwierniak Dominik.
6. Żabczyńska Wiktoria.

C. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4:
1. Goc Daniel.
2. Orzechowska Daria.
3. Wątorek Oliwia.

D. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5:
1. Gut Julia.
2. Filipek Mikołaj.
3. Pawłowska Joanna.

E. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7:
1. Cisło Jakub.
2. Michalik Julia.

F. Gimnazjum nr 1:
1. Buczek Aisza.
2. Cebula Aleksandra.
3. Dziadoń Dominika.
4. Filipek Jadwiga.
5. Gałązka Nina.
6. Hudek Justyna.
7. Kiereś Zuzanna.
8. Mazur Natalia.
9. Poradowska Aleksandra.
10. Rak Gabriela.
11. Rojek Zuzanna.
12. Rudnik Edyta.
13. Waśniowski Paweł.

G. Gimnazjum nr 2:
1. Burkiewicz Kamil.
2. Filipek Zuzanna.
3. Gicala Sławomir.
4. Londo Aleksander.
5. Paruch Piotr.
6. Walawska Aleksandra.

fot.: UM Bochnia

Zobacz także

Śmiertelne potrącenie pieszej na ulicy Łany w Bochni

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na ulicy Łany w Bochni. Według wstępnych ustaleń śledczych kierujący ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code