Z inicjatywy Dyrektora Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Bochni Adama Pawulskiego i Wiceprezesa Stowarzyszenia „Nowa Szansa” Sławomira Biernackiego przeprowadzono spotkanie warsztatowe dla członków Stowarzyszenia, którego głównym celem jest promowanie trzeźwego stylu życia.
Tematem zajęć były „Mechanizmy uzależnienia w przebiegu choroby alkoholowej”. Pierwsze spotkanie w OIK zapoczątkowało cały cykl spotkań warsztatowych związanych z tematyką uzależnień. W kolejnych zajęciach zostaną omówione zagadnienia związane z nawrotami choroby alkoholowej i asertywnymi zrachowaniami abstynenckimi. Spotkania mają charakter otwarty. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy. Dodatkowe informacje można będzie uzyskać dzwoniąc na numer stacjonarny Ośrodka.
Stowarzyszenie „Nowa Szansa” pomaga osobom i rodzinom w zdrowieniu z szerzącego się coraz bardziej w naszym społeczeństwie problemu alkoholowego i towarzyszącemu mu zjawisku współuzależnienia oraz innych uzależnień.