Strona główna » Z regionu » Gm. Drwinia: Klub Nordic Walking zaprasza na wspólną wycieczkę

Gm. Drwinia: Klub Nordic Walking zaprasza na wspólną wycieczkę

Gminny Klub Nordic Walking zachęca do udziału w wycieczce, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 8 listopada. Wyjazd zaplanowano do Szczyrzyc, w Beskidzie Wyspowym.

W programie przewidziane jest zwiedzanie Opactwa Cystersów, Wioski Indiańskiej oraz dwa szlaki turystyczne, które idealnie nadają się pod uprawianie Nordic Walking. Informacja i zapisy: Gminne Centrum Kultury i Promocji w Grobli, tel.: 12-28-17-044. Ilość miejsc ograniczona – podaje Urząd Gminy Drwinia.

Zobacz także

Uroczyste otwarcie nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Brzesku

Uroczysty apel z okazji otwarcia nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Brzesku przy ul. Tadeusza ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code