W środę 7 stycznia 2015r. na Krytej Pływalni w Bochni odbyły się Zawody w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Powiatu Bocheńskiego.
W zawodach rywalizowali uczniowie dwóch bocheńskich gimnazjów oraz gimnazjum z Proszówek i Dąbrówki.
Zwycięzcom poszczególnych kategorii wręczono puchary, medale i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni. Nagrody wręczała dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda.
Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.
Kategoria: DZIEWCZĘTA
STYL: MOTYLKOWY
Lp | Nazwisko i imię | Klasa | Szkoła | Wynik | Miejsce |
1 | Warszawska Karolina | 2 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 37.18 | I |
2 | Romańska Maja | 2 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 38.73 | II |
3 | Gibała Maria | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 51.44 | III |
STYL: GRZBIETOWY
Lp | Nazwisko i imię | Klasa | Szkoła | Wynik | Miejsce |
1 | Przybyła Karolina | 1 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 42.18 | I |
2 | Wojas Justyna | 1 | Gimnazjum nr 2 w Bochni | 42.95 | II |
3 | Maderska Karolina | 1 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 43.37 | III |
4 | Jakubiec Patrycja | 2 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 45.31 | IV |
STYL: KLASYCZNY
Lp | Nazwisko i imię | Klasa | Szkoła | Wynik | Miejsce |
1 | Młynarska Monika | 2 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 40.95 | I |
2 | Wiaderny Karolina | 1 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 46.34 | II |
3 | Więcek Łucja | 1 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 47.34 | III |
STYL: DOWOLNY
Lp | Nazwisko i imię | Klasa | Szkoła | Wynik | Miejsce |
1 | Świderska Wiktoria | 3 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 34.37 | I |
2 | Salamon Aleksandra | 1 | Gimnazjum nr 1w Bochni | 34.52 | II |
3 | Jakieła Julia | 1 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 35.93 | III |
4 | Gawęda Joanna | 3 | Gimnazjum nr 2 w Bochni | 42.39 | IV |
5 | Strach Martyna | 1 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 44.66 |
Kategoria: CHŁOPCY
STYL: MOTYLKOWY
Lp | Nazwisko i imię | Klasa | Szkoła | Wynik | Miejsce |
1 | Całka Jakub | 2 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 35.81 | I |
2 | Wymazała Szymon | 3 | Gimnazjum Proszówki | 36.26 | II |
3 | Kubas Wojciech | 1 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 46.71 | III |
STYL: GRZBIETOWY
Lp | Nazwisko i imię | Klasa | Szkoła | Wynik | Miejsce |
1 | Bukowski Kordian | 2 | Gimnazjum Proszówki | 34.67 | I |
2 | Górka Oskar | 1 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 39.22 | II |
3 | Mazanek Jacek | 2 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 39.75 | III |
4 | Dobrzański Michał | 3 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 43.95 | IV |
5 | Pilch Kamil | 2 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 45.42 |
STYL: KLASYCZNY
Lp | Nazwisko i imię | Klasa | Szkoła | Wynik | Miejsce |
1 | Wiaderny Szymon | 3 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 40.48 | I |
2 | Nieć Wiktor | Gimnzjum w Dąbrówce | 41.54 | II | |
3 | Skoczek Mikołaj | 3 | Gimnazjum Proszówki | 42.41 | III |
4 | Stopczyński Iwo | 3 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 43.43 | IV |
STYL: DOWOLNY
Lp | Nazwisko i imię | Klasa | Szkoła | Wynik | Miejsce |
1 | Sądel Kacper | 2 | Gimnazjum Proszówki | 28.42 | I |
2 | Duda Szymon | 3 | Gimnazjum Proszówki | 29.88 | II |
3 | Domagała Maciej | 2 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 31.04 | III |
4 | Jonak Wojciech | 3 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 32.50 | IV |
5 | Nowak Maciej | 1 | Gimnazjum nr 2 w Bochni | 33.11 | |
6 | Kacperski Wojciech | 1 | Gimnazjum nr 1 w Bochni | 35.14 | |
7 | Cichoń Jakub | 1 | Gimnazjum nr 2 w Bochni | 35.74 | |
8 | Domas Marcin | 1 | Gimnazjum nr 2 w Bochni | 37.89 | |
9 | Szot Patryk | 1 | Gimnazjum nr 2 w Bochni | 38.83 |
SZTAFETA DZIEWCZĄT
Szkoła | Wynik | Miejsce |
Gimnazjum nr 1 w Bochni | 4.47.45 | I |
SZTAFETA CHŁOPCÓW
Szkoła | Wynik | Miejsce |
Gimnazjum nr 1 w Bochni | 4.32.62 | I |