Strona główna » Sport » Nasi trampkarze przegrali z Garbarnią

Nasi trampkarze przegrali z Garbarnią

W swoim pierwszym meczu rundy wiosennej trampkarze MOSiR-u ulegli w Krakowie Garbarni. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 (1:0) dla rywali.

Początek spotkania to duża liczba nieskutecznych ataków gości, którzy marnowali dogodne sytuacje. Konsekwencją było to, że do przerwy prowadzili gospodarze po akcji w końcówce pierwszej połowy, kiedy to Garbarnia osiągnęła przewagę. W drugiej połowie MOSiR doprowadził do remisu. Po wrzutce Juszczaka piłkę z najbliższej odległości do bramki strzelił Majewski. Obie drużyny dążyły do zwycięstwa. Udało się do gospodarzom, którzy zadali 2 ciosy w 54 i 67 min. Goście już nie odpowiedzieli i Garbarnia zgarnęła 3 punkty – podaje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Bramka dla MOSiR-u: 49 min. (Majewski, asysta Juszczak).

Bramki dla Garbarni: 33 min., 54 min., 67 min.

MOSiR: Biernat- Nagrodzki (55 min. Kamieniecki), Majewski, Korta, Domagała, Czerwiński, Juszczak, Matras, Chlebek, Tabor, Palonek (60 min. Palej).

9 drużyn wzięło udział w I Powiatowym Turnieju Piłki Halowej jednostek ochrony przeciwpożarowej o Puchar Starosty bocheńskiego Adama ...