Strona główna » Sport » Nasi trampkarze pokonali rywali

Nasi trampkarze pokonali rywali

Bardzo ciekawe widowisko stworzyli zawodnicy drużyn MOSiR Bochni i Wolani Woli Rzędzińskiej w przedostatniej kolejce Tarnowskiej Ligi Trampkarzy.

Obydwa zespoły postawiły na atak, często popełniając liczne błędy w defensywie, co sprawiło, że kibice oglądali festiwal licznych i ładnych bramek. Przez cały mecz MOSiR przeważał. Wolania potrafiła jednak bardzo groźnie kontrować i wykorzystywać stwarzane okazje. Do przerwy MOSiR prowadził 4:3 po dwóch bramkach Palonka i Piotra Matrasa. W drugiej połowie zmarnowane okazje przez MOSiR zemściły się w 60. minucie, kiedy to gospodarze strzelili bramkę na 4:4. Jednak podrażnieni bochnianie odpowiedzieli 3 minuty później za sprawą Palonka, który skompletował hattricka.

– 63. min. – Palonek.

MOSiR Bochnię reprezentowali: Tacik, Mach, Paweł Matras, Szot, Burkowicz, Matlęga, Piotr Matras, Kamieniecki, Gumuła (63. min. – Gałek), Augustyn (40. min.- Wiercioch), Palonek (63. min. – Bondek).

Trenerem zespołu jest Janusz Piątek.

Przed trampkarzami ostatnie spotkanie z Victorią Bielcza w sobotę, 25 października, o godzinie 10.00 na własnym stadionie.

[informacja prasowa]

9 drużyn wzięło udział w I Powiatowym Turnieju Piłki Halowej jednostek ochrony przeciwpożarowej o Puchar Starosty bocheńskiego Adama ...